Prof. Joanna Kurowska-Pysz uczestniczyła w Szkole Letniej promującej gospodarkę niskoemisyjną na pograniczu czesko-polskim

Od 29 sierpnia do 1 września 2024 r. w VSB TU Ostrava oraz w siedzibie TRIANON w Czeskim Cieszynie odbywała się Szkoła Letnia „Battery camp“ 2024 której wzięła udział prof. Joanna Kurowska-Pysz.

Wykorzystujemy doświadczenia z programu INTERREG Czechy-Polska

Szkoła to cykliczne wydarzenie coroczne, podczas którego partnerzy wykorzystują doświadczenia ze współpracy transgranicznej i rezultaty projektu pt.: Praktyczny program kształcenia kadr rozwijających gospodarkę niskoemisyjną na pograniczu”, współfinansowanego z programu INTERREG Czechy-Polska.

W tym roku tematyka szkoły letniej dotyczyła rozwoju różnych technologii ograniczających zużycie energii opartej na węglu oraz promocji zielonej energii.